KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12599026
nr 1259 9026
Etsning
Marcel Jean (1900-1993), 78/100, Sittande kvinna, Signerad. Motivet: 33,5x26,5
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:09:16
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)